263. Stan v poušti
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 31 cm, výška: 36 cm, rámování: 60 x 50 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 21.01.2021 21:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč