Stíny V. - Velký formát

Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)

Signováno vpravo dole, olištováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: Olej/písek na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 100 cm, rámování: 102 x 102 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč