Sníh

Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)

signováno vpravo dole, číslováno 21/50 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu autorský přípis
Technika: lept
Šířka: 22 cm, výška: 22 cm, rámování: 42 x 40 cm

Konec dražby: 07.04.2020 22:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč