Skály
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
Signováno vlevo dole, olištováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: Olej/písek na plátně, datace: 1994
Šířka: 100 cm, výška: 120 cm, rámování: 122 x 102 cm
Konec dražby: 08.04.2024 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč