Příběh o nás - Velký formát

Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)

Signováno a datováno vlevo dole, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 100 cm, výška: 100 cm, rámování: 102 x 102 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč