4. Příběh o nás - Velký formát
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
Signováno a datováno vlevo dole, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 100 cm, výška: 100 cm, rámování: 102 x 102 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč