Nebe plné hvězd

Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: kombinovaná technika, datace: 1995
Šířka: 27,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 60,5 x 50,5 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč