49. Nebe - Velký formát
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
Signováno a datováno v pravo dole, olištováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: Olej, plátno, písek, datace: 1995
Šířka: 120 cm, výška: 100 cm, rámování: 122 x 124 cm
Konec dražby: 10.12.2020 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč