53. Hvězdné poselství
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
Signováno a datováno dole uprostřed, olištováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: Olej/písek na plátně, datace: 1995
Šířka: 100 cm, výška: 100 cm, rámování: 102 x 102 cm
Konec dražby: 08.03.2021 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč