Hvězdné poselství

Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)

Signováno a datováno dole uprostřed, olištováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: Olej/písek na plátně, datace: 1995
Šířka: 100 cm, výška: 100 cm, rámování: 102 x 102 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč