Purpurová bouře

Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1995
Šířka: 34 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 70,5 x 50,5 cm

Konec dražby: 10.12.2020 21:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč