Náhodné setkání

Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)

signováno z boku, zakoupeno posledním majitelem v galerii Rondo v HK
Technika: olej na plátně
Šířka: 32 cm, výška: 24 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 19:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč