Odmítnutí

Autor: J. Zeithamml

zaskleno, paspartováno, signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21,5cm cm, výška: 23cm cm, rámování: 30,8x27,7cm

Konec dražby: 17.04.2019 20:00

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč