Ženy v černém

Autor: J. Zeithamml

signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1979
Šířka: 30cm cm, výška: 25,5cm cm, rámování: 28,5x33cm

Konec dražby: 17.04.2019 20:02

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč