17. Ženy v černém
Autor: Jindřich Zeithamml
(1949 Teplice)
signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1979
Šířka: 30cm cm, výška: 25,5cm cm, rámování: 28,5x33cm
Konec dražby: 17.04.2019 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč