Konvolut 4 ks prací

Autor: Jindřich Zeithamml
(1949 Teplice)

signováno, 3 ks Grafických listů, 1 ks kresba
Šířka: cca 14,5 cm, výška: cca 23 cm, rámování: volné listy
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.04.2024 21:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč