3. Ve stínu stromů

Autor: Georges Bonnemaison
(? Toulouse - 1885 Francie)

Signováno vpravo dole, Barbizonská škola, rámováno v širokém zlaceném francouzském rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 46,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 58 x 71,5 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 15.03.2021 20:04 SEČ

Zbývá: 9d 20h 22m 29s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč