168. Okno do dvora

Autor: Jiří Stejskal
(1948 Samotišky - 1988 Praha)

nesignováno, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 18 cm, rámování: 44 x 38,5 cm

Konec dražby: 20.06.2019 22:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč