168. Okno do dvora
Autor: Jiří Stejskal
(1948 Samotišky - 1988 Praha)
nesignováno, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 18 cm, rámování: 44 x 38,5 cm
Konec dražby: 20.06.2019 22:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč