200. Rozhovor u stolu
Autor: Jiří Stejskal
(1948 Samotišky - 1988 Praha)
signováno vlevo dole
Šířka: 43 cm, výška: 31 cm, rámování: 40 x 52 cm
Konec dražby: 13.09.2021 22:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč