226. Zátiší

Autor: Jiří Stejskal
(1948 Samotišky - 1988 Praha)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 60 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.09.2021 22:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč