226. Zátiší
Autor: Jiří Stejskal
(1948 Samotišky - 1988 Praha)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 60 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 22:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč