50. Na vesnici

Autor: Jiří Stejskal
(1948 Samotišky - 1988 Praha)

pochází ze souboru několika obrazů autora, nesignováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 70 cm

Konec dražby: 22.10.2019 21:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč