83. Odraz v řece

Autor: Jiří Stejskal
(1948 Samotišky - 1988 Praha)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1976
Šířka: 73 cm, výška: 30 cm, rámování: 39 x 81 cm

Konec dražby: 25.11.2019 21:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč