84. Chalupy

Autor: Jiří Stejskal
(1948 Samotišky - 1988 Praha)

signováno a datováno vledo dole
Technika: olej na malířské desce, datace: 1976
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 39 x 49 cm

Konec dražby: 25.11.2019 20:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč