97. Zelinářka
Autor: Jiří Stejskal
(1948 Samotišky - 1988 Praha)
signováno vlevo dole, olištováno, získáno přímo od autora
Technika: olej na plátně, datace: 1981
Šířka: 70 cm, výška: 80 cm, rámování: 82 x 72 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč