Senoseč na Hutisku

Autor: Jaromír Martiník
(1928)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 43 cm, rámování: 55 x 73 cm

Konec dražby: 21.01.2021 21:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč