114. Z Valašska
Autor: Emil Weirauch
(1909 Dukovany - 1976 Brno)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: tempera
Šířka: 60 cm, výška: 42 cm, rámování: 53,5 x 70 cm
Konec dražby: 04.04.2022 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč