247. Lilie ve váze
Autor: Emil Weirauch
(1909 Dukovany - 1976 Brno)
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 77 x 59 cm
Konec dražby: 06.04.2022 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč