293. Krajina
Autor: Emil Weirauch
(1909 Dukovany - 1976 Brno)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 37 cm, rámování: 41 x 53 cm
Konec dražby: 15.06.2021 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč