178. Kytice
Autor: Jan Pařízek
(1942 - 2012)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 80 cm
Konec dražby: 06.04.2022 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč