233. Akt
Autor: Jan Pařízek
(1942 - 2012)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 62 cm, rámování: 66,5 x 49 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč