Toaleta

Autor: Jaromír Fajkus
(1924)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu, datace: 1973
Šířka: 44 cm, výška: 65 cm, rámování: 75 x 55 cm

Konec dražby: 14.06.2021 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč