50. Sevilla

Autor: Vladimír Kliment
(1915 - ?)

na reversu štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 44 cm, rámování: 47 x 57,5 cm

Konec dražby: 20.06.2019 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč