66. Cyril a Metoděj
Autor: Jano Köhler
(1873 Brno - 1941 Brno)
zaskleno, rámováno signováno vpravo dole v ploše
Šířka: 60 cm, výška: 78 cm, rámování: 89 x 71,5 cm
Konec dražby: 16.04.2019 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč