105. Zátiší se zeleninou

Autor: Marie Kubištová (Alma Excelsior)
(1887 Brno - 1956)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 65 cm, rámování: 80 x 116 cm

Konec dražby: 10.12.2018 21:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 11 500 Kč