139. Kytice ve váze

Autor: Marie Kubištová (Alma Excelsior)
(1887 Brno - 1956)

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 52 cm, výška: 36 cm, rámování: 48 x 63,5 cm

Konec dražby: 26.09.2017 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 17 000 Kč