186. Kytice ve džbánu

Autor: Marie Kubištová (Alma Excelsior)
(1887 Brno - 1956)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 44 cm, rámování: 50 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 31.07.2018 22:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 11 500 Kč