60. Zátiší na stole
Autor: Marie Kubištová (Alma Excelsior)
(1887 Brno - 1956)
signováno vpravo uprostřed, zaskleno, původní rámování
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 61
Konec dražby: 10.04.2018 19:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 11 500 Kč