60. Zátiší na stole

Autor: Marie Kubištová (Alma Excelsior)
(1887 Brno - 1956)

signováno vpravo uprostřed, zaskleno, původní rámování
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 61

Konec dražby: 10.04.2018 19:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 11 500 Kč