61. Pohled na hory

Autor: Marie Kubištová (Alma Excelsior)
(1887 Brno - 1956)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 74 cm, rámování: 84 x 61,5 cm

Konec dražby: 10.04.2018 19:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 17 000 Kč