38. Za okny
Autor: Ivana Grimmová
(1945 Litoměřice)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1972
Šířka: 80 cm, výška: 70 cm, rámování: 75 x 85 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč