100. Pohádka

Autor: Jaroslav Dědina
(1914 Praha - ?)

signováno a datováno vlevo dole, malba zašpiněna, rámováno v blondel rámu, na reversu autorský přípis, vystaveno v Praze a v Hradci Králové
Technika: olej na překližce, datace: 1940
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 85 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 26.11.2019 21:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč