Jinoch s kopím

Autor: Jaroslav Dědina
(1914 Praha - ?)

Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1943
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm, rámování: 39 x 28 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 20:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč