127. V zimě
Autor: Otto Molitor
(1889 Kyjov)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 55 cm, rámování: 68 x 53,5 cm
Konec dražby: 06.12.2017 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 600 Kč