Odpočinek

Autor: Otto Molitor
(1889 Kyjov)

Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 36 x 43 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč