101. V Haluzicích

Autor: Antonín Hála
(1895 Karlov, Kutná Hora - 1952 Černovice, Brno)

signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 29 cm, rámování: 31 x 41 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.01.2023 20:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč