102. Koňská spřežka

Autor: Antonín Hála
(1895)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno, kolorovaná litografie
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 33 x 43 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč