Z Čeladné

Autor: Antonín Hála
(1895)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 81 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 15.06.2021 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč