185. Z Čeladné
Autor: Antonín Hála
(1895 Karlov, Kutná Hora - 1952 Černovice, Brno)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 81 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.06.2021 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč