Krajina

Autor: Antonín Hála
(1895)

signováno vpravo dole
Technika: akvarel
Šířka: 45 cm, výška: 35 cm, rámování: 41 x 51 cm

Konec dražby: 14.06.2021 20:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč