279. Soulad

Autor: Antonín Hála
(1895)

signováno vpravo dole
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč