Trojspřeží

Autor: Antonín Hála
(1895)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, kolorovaná litografie
Šířka: 32 cm, výška: 17 cm, rámování: 29 x 41 cm

Konec dražby: 14.06.2021 19:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč