9. Jarní tání
Autor: Antonín Hála
(1895 Karlov, Kutná Hora - 1952 Černovice, Brno)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 49 cm, výška: 39 cm, rámování: 51 x 61 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč