143. Návrh výplně stropu Pražské radnice
Autor: Berta Liebscherová Havlíčková
(1864 Lovčice, Plánice - 1954 Praha)
Akvarel v signovaných deskách, signováno
Technika: akvarel, datace: 18. století
Šířka: 25 cm, výška: 35,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč