143. Návrh výplně stropu Pražské radnice

Autor: Berta Liebscherová Havlíčková
(1864 Lovčice, Plánice - 1954 Praha)

Akvarel v signovaných deskách, signováno
Technika: akvarel, datace: 18. století
Šířka: 25 cm, výška: 35,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 21:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč