89. Květ růže

Autor: Berta Liebscherová Havlíčková
(1864 Lovčice, Plánice - 1954 Praha)

rámováno,paspartováno a zaskleno, signováno monograme v pravo dole. Na papíře skvrny
Technika: akvarel
Šířka: 9 cm, výška: 12 cm, rámování: 27 x 22.5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 20.06.2019 20:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč