225. Kostelní věž
Autor: Bohuslav Metelka
(1885 Úsobí (Havlíčkův Brod) - 1965 Praha)
rámováno, zaskleno a paspartováno. Na paspartě fleky. vzadu krátká historie umělce a výjevu
Technika: kresba
Šířka: 20 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.05.2020 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč